• one
  • two
  • thre

Избрана Производи

алат

нашите услуги

Погледнете зошто милиони професионалци ни го одберете. Од нашата богата историја и докажани перформанси нашиот фокус на иновациите и технологијата.

Маеда бренд производи

  • IMG_6510
  • 999-1

Откако беше основана во 2006 година, нашата компанија е специјализирана во R & D и производството на алуминиум и цинк легура производи. Компанијата е лоцирана во Yinzhou округ, Ningbo град, провинција Жеџијанг. Покривајќи површина од околу 13.500 квадратни метри, изградба на површина од околу 10.000 квадратни метри.

Имаме 7 единици на 160T да 800T ладна комора Леене машини, и 3 единици на 50T да 168T топла комора Леене машини.

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете автомобили

WhatsApp Online Chat !