• one
  • two
  • thre

Produkte Featured

Power Tools

Shërbimi ynë

Shih pse miliona e profesionistëve zgjidhni na. Nga historinë tonë të pasur dhe të performancës provuar në fokusin tonë në inovacion dhe teknologji.

Maeda Brand Produkte

  • IMG_6510
  • 999-1

Që duke u themelua në vitin 2006, kompania jonë ka qenë e specializuar në R & D dhe prodhimit të aliazh alumini dhe aliazh zink produkteve. Kompania është e vendosur në rrethin e Yinzhou, qyteti Ningbo, provincës Zhejiang. Duke mbuluar një sipërfaqe prej rreth 13.500 metra katrorë, sipërfaqe ndërtimi prej rreth 10.000 metra katrore.

Ne kemi 7 njësi të 160T 800T të dhomës së ftohtë vdesin hedh makina, dhe 3 njësi të 50T të 168T dhomë të nxehtë vdesin hedh makina.

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key

WhatsApp Online Chat !